08/03-21/03: stěhování aneb pápá agia phylo

21. 03. 2010 | † 27. 05. 2011 | kód autora: 9va

Tak matika konečně za mnou. Žádná sláva to nebyla, ale hlavně, že to mám krku! Kromě matiky jsem taky rukou mávla nad dvěma ďourama, které mně někdo u školy udělal do duše od kola. Pokud mu to udělalo velkou radost, příště mu nechám cedulku, že zapoměl na přední kolo..

Čtvrtka jsme se s Ligou nemohly ani jedna dočkat, strašně se to tahlo. Stěhování pak byla otázka chvilky. O pomoc s převozem kufru a asi šesti igelitek jsem poprosila Stavroulu, která je tu pro mě celou dobu a ikdyž se denně nevídáme, vím, že se na ni můžu kdykoli s čímkoli obrátit.. Zbalená jsem byla ani ne za hodinu, jen s Jandy jsme se nemohly rozloučit.. když jsem viděla jak je smutná, vůbec se mně nechtělo ju tam nechávat.. pořád opakovala, ať na ňu nezapomenu :( Slíbila jsem, že přijedu na návštěvu a pak už jsme jen mávala, dokud nezmizela z dohledu..

První večer s Ligou jsme si připily vínem a kolou, já nachystala minijednohubky a užívaly jsme si nového suprbalkonu na "Sun Court"..

Pátek i sobota mě čekala výjimečně pracovní. Vakisovi mě poprosili, jestli bych nechtěla zaskočit jednu slečnu v jejich kavárně v Limassolu – samozřejmě jsem s radostí souhlasila. Práce to byla jiná než na Apokryfu. Měla jsem tři hodiny na zorientování co a jak tam chodí, jaké kávy, drinky a saláty jsou v meníčku a jak funguje pokladna.. Alexandra, kterou jsem zaskakovala, mně dopoledne všechno ukázala a po obědě jsem tam zůstala sama.. Nejřív jsem nechápala, jak může fungovat kavárna s jednou jedinou číšnicí, ale může.. o tom ale někdy přístě, teprve teď začínám mít přehled, jak to vlastně na Apokryfu a v Caffeshopu u Vakisových funguje. Žádný med to pro ty zaměstnance rozhodně není..

Ve volném čase během víkendu i v týdnu jsem si dělala pořádek v novém pokojíčku. Ve škole pak kromě dvou písemek (geodézie a angličtina) opět nic extra.. Tak nějak mně přijde, jako bych tam chodila spíš na návštěvy, nebo nevím jak to popsat.. Hodiny řečtiny jsou parádní. Černochy vždycky strašně pobavím svou výslovností a tím, jak si nejsu schopná nic zapamatovat.. Ve čtvrtek jsem se se školou tak trochu loučila.. zítra letím na prázdniny za Moran, pak dva týdny velikonočních prázdnin a pak? PRVNÍ VELKÁ NÁVŠTĚVA Z HODONÍNA!!!

*holky, ať už jste tu*


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.